Droga Naciejko : D Nie wiem czy mniej więcej o to chodziło, bo te zdjęcia nie są do końca w typie Twojego zdjęcia, ale... Jest : ) Jeśli nie do końca, o takie ci chodziło, to napisz.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdjęcia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdjęcia. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 25 kwietnia 2013
Bella Thorne
Hej : )
Lubicie Bellę Thorne? Jeśli tak, to dziś wasz szczęśliwy dzień! : D
Lubicie Bellę Thorne? Jeśli tak, to dziś wasz szczęśliwy dzień! : D
Na razie tylko te trzy, żebym miała potem co wrzucać! : ) Ciao! Czy jak to tam się pisze : P
Subskrybuj:
Posty (Atom)











