Hej ; )
Wpadłam na pomysł zamówień. Otóż, będziecie pisać mi w komentarzach z jakim motywem chcielibyście tapety lub zdjęcia (np. gwiazd). Wiem, że sami możecie sobie poszukać w necie, ale muszę się pochwalić, że umiem nieźle szukać : D No i daję jakże słodkie tapetki:
No i takie dwie, z motywem niejakiego minecraft'a : )
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słodycze. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słodycze. Pokaż wszystkie posty
środa, 24 kwietnia 2013
niedziela, 21 kwietnia 2013
Hej : )
Co będzie na tym blogu?
To proste! Tapety, kursory, ikonki, zdjęcia, wszystko co się da!
Jakiej tematyki?
To jest jeszcze prostsze! Każdej! Słodycze, pomarańcze, książki.... Wszystko co się da!
Na początek dam, dwie słodkie tapety : )
Aby pobrać na pulpit, kliknij na obrazek prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz grafikę jako...."
: )
Subskrybuj:
Posty (Atom)




.jpg)





