Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zamówienia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zamówienia. Pokaż wszystkie posty

środa, 24 kwietnia 2013

Zamówienia? Czemu nie!

Hej ; )

Wpadłam na pomysł zamówień. Otóż, będziecie pisać mi w komentarzach z jakim motywem chcielibyście tapety lub zdjęcia (np. gwiazd). Wiem, że sami możecie sobie poszukać w necie, ale muszę się pochwalić, że umiem nieźle szukać : D No i daję jakże słodkie tapetki:




No i takie dwie, z motywem niejakiego minecraft'a : )